Home / 21letý Cole Palmer Podává Za Chelsea úžasné Výkony

21letý Cole Palmer Podává Za Chelsea úžasné Výkony

V poslední době přitahuje pozornost lidí svým vynikajícím osobním výkonem fotbalový génius Cole Palmer, který obléká Chelsea Fotbalové Dresy č. 20. Přestože je Chelsea v letošní sezóně Premier League až na 11. místě, Palmerův silný výkon s 11 góly a 8 asistencemi ve 23 kolech Premier League stále přitahuje pozornost. Ve 28. kole Premier League před týdnem Chelsea doma porazila Newcastle United 3:2. Palmer poslal asistenci v 6. minutě, aby pomohl Jacksonovi skórovat, a poté přispěl dalekonosnou střelou ve druhém poločase, aby pomohl týmu vyhrát zápas. Poté ve čtvrtfinále FA Cupu Palmer opět přispěl 1 gólem a 1 asistencí a pomohl Chelsea porazit Leicester City 4:2 a postoupit do semifinále. V této sezóně Palmer přispěl 14 góly a 12 asistencemi ve 34 zápasech ve všech soutěžích. Je nejlepším střelcem Blues a lídrem asistencí. Palmer ve své kariéře úspěšně dosáhl nových výšin a stal se hráčem do 21 let s největším počtem gólů a asistencí v jedné sezóně v historii Chelsea. Cole Palmer, kterému je teprve 21 let, přišel z tréninku mládeže Manchesteru City. V září loňského roku přestoupil do Chelsea za přestupovou částku 47 milionů eur. Už když měl na sobě Dres Manchester City , ukázal Palmer úžasný fotbalový talent. Přestože je mu pouhých 21 let, Palmer ve své kariéře vyhrál 9 šampionátů, včetně 2 šampionátů Premier League, 1 šampionátu Ligy mistrů, 1 mistrovství FA Cupu, 1 mistrovství Evropy v Superpoháru a 1 mistra anglického ligového poháru, Palmer je jedním z nich. nejlepší hráči z tréninku mládeže Manchesteru City v posledních letech. Je škoda, že v Manchesteru City, který je nabitý talenty, se tento anglický génius jen těžko dostane k větším herním příležitostem. Ale touží dokázat se více v nejvyšší aréně a Chelsea mu dala příležitost se ukázat. Lidé očekávají, že Palmer bude pokračovat v dobrých výkonech v budoucích hrách a stane se budoucí fotbalovou superstar.