Home / Manchester City Porazil Bayern 3:0

Manchester City Porazil Bayern 3:0

V prvním kole čtvrtfinále Ligy mistrů se doma utkal Manchester City s Bayernem Mnichov, Guardiola se utkal se starým majitelem a Tuchel se opět setkal se svým dávným soupeřem. Když věděli, že se Manchester City a Bayern střetnou ve čtvrtfinále Ligy mistrů, lidé se začali těšit na super zúčtování mezi dvěma oblíbenými týmy. Ať už je to fanoušek Manchesteru City nebo fanouška Bayernu, jsou připraveni obléknout Fotbalové Dresy svého oblíbeného klubu a povzbudit své týmy. V tomto silném zápase však Manchester City porazil Bayern čistě 3:0. Na začátku utkání zahájil Manchester City divokou ofenzívu. Haaland a Gundogan v Manchester City Fotbalové Dresy v prvních deseti minutách dvakrát ohrozili soupeře, ale oba byli výše než branka. Bayern se také pokusil ohrozit branku Manchesteru City střelou z dálky. Rodri až do 27. minuty hry zlomil situaci na hřišti nádhernou obloukovou světovou vlnou a překonal také rekord Bayernu 402 minut v Lize mistrů bez inkasovaného gólu. Sane v Dresy FC Bayern Mnichov ohrožoval na začátku druhého poločasu branku Manchesteru City střelami z dálky a voleje, ale všechny šikovně vyřešily Edersonovy zákroky. Bayern nevyužil nejlepší šanci na vyrovnání skóre. Poté Haaland asistoval Bernardu Silvovi ke vstřelení hlavičky. Morálka Bayernu byla značně snížena. O šest minut později skóroval Haaland znovu a pečetil vítězství. Guardiola na své předzápasové tiskové konferenci použil "Jordan nemůže vyhrát všechny tituly", aby zmírnil tlak na své hráče. To může být také jeden z klíčových důvodů, proč tento zkušený trenér může vést Manchester City k tomu, aby dominoval zápasu.