Home / Šílený Obrat Realu Madrid!

Šílený Obrat Realu Madrid!

Toto je hra, ve které neutrální fanoušci uvidí krev vřít. Real Madrid na začátku zápasu zaostával o 2 góly a divoce šel do protiútoků a vstřelil 5 gólů v řadě, aby stav zvrátil. Nakonec porazili Liverpool 5:2. Dresy Real Madrid opět vlají na Anfieldu. První kolo osmifinále Ligy mistrů je klíčové a téměř všechny týmy odehrály své nejsilnější sestavy. Real Madrid a Liverpool také hrály svou nejsilnější sestavu. Hlavní hvězdy obou týmů Benzema, Vinicius, Salah a Nunes se všichni oblékli do Fotbalové Dresy Pro Dětské a postavili se na startovní pozici. Liverpool po úvodu rychle zahájil ofenzívu. Nunes a Salah během krátké doby dostali Liverpool do vedení 2:0. Ale z předchozích výher Realu Madrid v Lize mistrů se zdá, že zvraty a návraty jsou jejich pravidelným výkonem. Jistě, protiútok Realu Madrid, který byl o dva góly pozadu, byl docela razantní. Do konce prvního poločasu bylo skóre vyrovnané, ale nutno říci, že brankáři obou týmů dělali obrovské chyby. Ve druhém poločase daly defenzivní kličky Liverpoolu Real Madrid snadnou šanci na předjetí. Když Liverpool přešel z vedení 2:0 do předběhnutí 2:3, rytmus hráčů se stal chaotičtějším. V následujících hrách prokázali Benzema, Modric a Rodrigo skvělé dovednosti a tichou spolupráci. Skóre bylo stanoveno na 2:5. Real Madrid znovu porazil Liverpool a dosáhl neuvěřitelného obratu, když ve venkovním zápase zaostával o 2 góly. Tato rána může Liverpoolu připomenout, že pokud nedojde k radikální změně, Dresy Liverpool může ztratit svou konkurenceschopnost v Premier League a Lize mistrů. Každopádně gratuluji Realu Madrid, pojď do Liverpoolu!